facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı 7 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel yeni sezonu ile kendi gününde kendi saatinde eylül ayında ekranlara gelmeye devam edecek. İzleyicilerini muhteşem bir 2. sezon bekliyor yeni bölümlerini sakın kaçırmayın. Poyraz Karayel öldü şimdi ise Poyraz dönemi başlıyor. Sadreddin ve Songül'ün dünyaya gelen çocuğuna ismini Bahri Baba veriyor. Poyraz Ayşegül'ü geri kazanmak için onun peşine düşüyor.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı 7 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Müthiş bi dönüş olmuş


Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 26. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 26. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 26. bölüm videoları, Poyraz Karayel 26. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 26. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı özeti