facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı 21 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 28. bölümü ile 21 ekim çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Yıllar sonra Meltem hiç beklenmedik bir şekilde Poyraz'ın karşısına çıkıyor. Meltem ve Poyraz yıllar sonra tekrar karşı karşıya geliyor. Poyraz hapse mi girecek? Ayşegül'ü elinde tutabilecek mi? Meltem'in Sinan'ın vurulmasıyla alakası var mı? Poyraz gerçekleri öğrenebilecek mi?
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı 21 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 28. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 28. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 28. bölüm videoları, Poyraz Karayel 27. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 28. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 28. Bölüm 2. Fragmanı özeti