facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı 4 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 39. bölümü ile 4 kasım çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Yıllar sonra babasıyla karşılaşan Poyraz onunla barışacak mı? Poyraz babasıyla eski yıllardaki gibi birlikte olabilecek mi? Poyraz'ı sahnede gören Ayşegül birde sesini duyduktan sonra şok yaşıyor. Ayşegül'e kendini ifade edebilmek için sahneye çıkan Poyraz bir kez daha Ayşegül'ü şaşırtmayı başarıyor.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı 4 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 30. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 30. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 30. bölüm videoları, Poyraz Karayel 30. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 30. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 30. Bölüm Fragmanı özeti