facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 31. bölümü ile 11 kasım çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Adil Topal'ın babaları olduğunu öğrenen Poyraz ve Meltem bir oyun oynuyor. Babasının ne işler çevirdiğini öğrenmek isteyen Poyraz iş teklifini kabul ediyor. Ayşegül ve Poyraz'ın tekrar birlikte olduğunu öğrenen Begüm şok olur. Begüm'ün öğrendiği gizli gerçek Poyraz'ı zor duruma sokar.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum gamze

Videolar iki gündür açılmıyor yardimci olabilir misiniz ?


Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 31. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 31. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 31. bölüm videoları, Poyraz Karayel 31. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 31. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti