facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 37. bölümü ile 30 aralık çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Bahri çok önemli bir gerçeğin peşindedir. Adil Topal ve Poyraz arasındaki ilişkiyi öğrenmeye çalışır. Aralarındaki ilişkiyi öğrendiğinde ise Bahri'den intikam almak için harekete geçecektir.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum Deniz

Hande ercele tolqa sarita sevgili olsunda nolar


Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 38. bölüm 2.fragmanı izle, Poyraz Karayel 38. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 38. bölüm videoları, Poyraz Karayel 38. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 38. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 38. Bölüm 2. Fragmanı özeti