facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı 6 Ocak
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 39. bölümü ile 6 ocak çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Bahri'lerin evinde çıkan çatışmada Mete kaza kurşununa kurban gitmiş ve hayata veda etmiştir. Mete'nin ölümü Umman ailesini daha çok Bahri'yi etkilemiştir. Bahri kendisi ile ilgili kararlar almaya başlar. Poyraz İsmail Karayel'i vurduğu için Emniyet tarafından görevden alınmıştır. Poyraz çok farklı bir göreve verilmiştir.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı 6 ocak fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 39. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 39. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 39. bölüm videoları, Poyraz Karayel 39. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 39. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı özeti