facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 49. bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Yeni Bölümü ile 16 mart çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam ediyor. Poyraz ve Bahri Adil Topal'a karşı güçlerini birleştirir. Adil Topal bu defa fena köşeye sıkışıyor. Poyraz ve Bahri Adil'in zayıf noktasını bulur. Adil'in zayıf noktası Poyraz'ın abisi Neşet Topal'dır. Neşet Topal Adil'in elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet'in peşinde hem Adil, Poyraz ve Bahri hemde Sefer'i geri alabilmek için peşine düşen Sema vardır. Neşet Topal'ı kim önce bulacak?
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 49. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 49. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 49. bölüm videoları, Poyraz Karayel 47. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 49. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 49. Bölüm 2. Fragmanı özeti