facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 50. bölümü ile 23 mart çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Neşet'i Adil'den önce bulan Bahri Adil'e karşı önemli bir koz elde etmiştir. Adil'in büyük oğlu Neşet Bahri'nin elindedir artık. Adil'in oğlunu geri almak için elinden gelen her şeyi yapabileceğinin farkında olan Poyraz ve Bahri önlemlerini almaya başlamıştır. Bütün herkes Bahri'lerin evinde toplanır. Herkesin toplanması bazı sırların açığa çıkmasına sebep olmuştur. Evdekiler ortaya çıkan sırlar ve sonuçlarıyla ilgilenirken Adil'in özel ekibi yavaş yavaş içeri sızmaktadır.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 50. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 50. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 50. bölüm videoları, Poyraz Karayel 50. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 50. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 50. Bölüm 2. Fragmanı özeti