facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı 30 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 51. bölümü ile 30 mart çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Bahri'lerin elinde düşen Adil'in sonu gelmiştir artık. Bahri Adil'in en çok korktuğu şekilde onu öldürmeyi planlamaktadır. Bahri Adil'i diri diri toprağa gömecektir. Peki ya Adil'in gerçekten sonu geldi mi? Adil'in ölümü bu kadar kolay mı olacak? Poyraz ve Ayşegül nihayet normal hayatlarına dönerler. Adil'in büyük oğlu Neşet herkesten gizlediği haince planını devreye sokar.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı 30 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Ali

Ne oldu?sefer halə tapılmadımmı


Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 51. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 51. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 51. bölüm videoları, Poyraz Karayel 50. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 51. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 51. Bölüm Fragmanı özeti