facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı 6 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 52. bölümü ile 6 nisan çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Bahri torunu hakkındaki büyük sırrı öğrenmiştir. Sadreddin ve Songül'ü evden kovar. Sadreddin bu durumdan Poyraz'ı sorumlu tutmaktadır. Sadreddin'in Bahri'lerden uzaklaşmasını fırsat bilen Neşet ve adamları bu kozu değerlendirebilecek mi? Sadreddin Neşet'in tuzağına düşecek mi? Poyraz kendini nasıl temize çıkaracak?
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı 6 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 52. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 52. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 52. bölüm videoları, Poyraz Karayel 50. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 52. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı özeti