facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 53. bölümü ile 13 nisan çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Sadrettin babası Adil'in adamlarını arkasına alır ve işler daha da çok karışacaktır. Bahri bu duruma çok kızmıştır fakat önce ılımlı davranıp Sadettin'i geri kazanmak ister. Sadrettin Bahri'nin sözlerini iplemeyip tam tersine karşısında durur. Neşet hastaneyi yakarak Ayşegül'ün işsiz kalmasına sebep olmuştur. Neşet Ayşegül'e iş teklifinde bulunur. Poyraz Ayşegül'e gelen teklife ummadık bir tepki verir. Ayşegül Neşet'in teklifini kabul edecek mi?
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum MEHMET ATABAY CEYHAN#

Poyraz karayeli 1.bölümden bellidir izliyorum çok mükemmel bir dizi ama seferin çıkması bana saçma geldi...#ATABAY#


Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 53. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 53. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 53. bölüm videoları, Poyraz Karayel 50. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 53. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 53. Bölüm 2. Fragmanı özeti