facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı 20 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 54. bölümü ile 20 nisan çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Bahri Baba işlemediği bir suç yüzünden tutuklanır. Bahri'nin temize çıkması için yalancı tanığı bulmaları gerekmektedir. Meltem yalancı tanığı bulmak için uğraşırken Poyraz yalancı tanığı bulmak için 4 mafya babasını kaldırır. Sadreddin'in himayesinde olan mafya babalarının kaçırılmasıyla Sadreddin ve Poyraz bir kez daha karşı karşıya gelir. Bu sefer ki karşılaşmalarında ikisininde çok sevdiği bir insan zarar görecektir.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı 20 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 54. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 54. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 54. bölüm videoları, Poyraz Karayel 54. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 54. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 54. Bölüm Fragmanı özeti