facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı 11 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 57. bölümü ile 11 mayıs çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Poyraz Ayşegül'ün polisle başını derde sokmamak için Ayşegül'ü hayatından çıkarmıştır. Poyraz sevdiği için sevdiğinden vazgeçmiştir. Her ikisi de ayrılık acısıyla ayrı ayrı yanmaktadır. Poyraz'ın Ayşegül'e tekrar kavuşmak için tek çözümü uyuşturucu çetesini çökertmesi gerekmektedir. Sadreddin de Poyraz'a yardımcı olacak diğer taraftan haberleri taşıyacaktır. Bakalım Poyraz sevdiği kadınla tekrar birlikte olabilecek mi?
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı 11 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 57. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 57. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 57. bölüm videoları, Poyraz Karayel 56. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 57. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı özeti