facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 58. bölümü ile 18 mayıs çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Poyraz ve ekibi Sadreddin sayesinde uyuşturucu piyasasının önemli isimlerinden Heisenberg'e ulaşır. İşin ciddiyetinin farkında olan Poyraz'ın ne yapıp edip Heisenberg'i ele geçirmeleri gerekiyordur. Fakat Heisenberg'in katıldığı davette kaçırmayı planlayan Poyraz'ın karşısına Neşet'le birlikte Ayşegül çıkar. Poyraz Ayşegül'ü gördüğünde deliye döner.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 58. bölüm 2.fragmanı izle, Poyraz Karayel 58. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 58. bölüm videoları, Poyraz Karayel 58. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 58. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 58. Bölüm 2. Fragmanı özeti