facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı 25 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 59. bölümü ile 25 mayıs çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Heisenberg isimli uyuşturucu kaçakcısısının Aysen Berk adında bir kadın olduğunu hem Poyrazlar hemde Ayşegül farklı yöntemlerle öğrenmişlerdir. Fakat Aysen Berk'e Ayşegül'den önce Poyrazlar ulaşmıştır. Bu durumu öğrenen savcı Ayşegül'ü sıkıştırır. Ayşegül ne yapıp edip Poyrazlardan Aysen Berk'in yerini öğrenmesi gerekmektedir. Bu sırada Aysen Berk'in kaçırılması Neşet'i de harekete geçirir.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı 25 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 59. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 59. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 59. bölüm videoları, Poyraz Karayel 59. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 59. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı özeti