facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı 1 Haziran
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 60. bölümü ile 1 haziran çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Poyraz oynadığı oyunla Neşet'in söylediklerini ses kaydına alır. Poyraz'ın tek amacı Neşet'in gerçek yüzünü gösterip Ayşegül'ü görüşmemesi için ikna etmektir. Ayşegül kendisini takip eden İhsan'ı farkeder. İhsan Ayşegül'den kaçmaya başladığında yakalanır hapse atılır. İhsan Ayşegül'ün gerçek yüzünü Neşet'e söylemek için her yolu deneyecektir. Poyraz'ın çabası boşadır çünkü Ayşegül Mecburi Neşet'e yakın davranır. Ayşegül bu defa Neşet'den önemli bir bilgi elde eder.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı 1 haziran fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 60. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 60. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 60. bölüm videoları, Poyraz Karayel 59. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 60. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı özeti