facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 62. Bölüm Sezon Finali Fragmanı 15 Haziran
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı özeti: Poyraz Karayel 62. bölümü ile 15 haziran çarşamba günü kendi saatinde ekranlara gelmeye devam edecek. Türkiye'den kaçmayı planlayan Neşet yanına Ayşegül'ü de alır. Ayşegül'ü zorla kaçıran Neşet köşe bucak herkesten kaçmaktadır. Poyraz ve Bahri'ler bu durumu öğrendiğinde harekete geçer. Neşet Ayşegül karşılığında Aysen Berk'in defterinden aldığı kağıtları vermesini ister. Fakat bu anlaşma Ayşegül'ün kaçmasıyla suya düşer. Bir süre sonra tekrar yakalanan Ayşegül'ü Neşet Rus dostlarının yardımıyla gizler.
Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 62. Bölüm Sezon Finali Fragmanı 15 haziran fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 62. bölüm fragmanı izle, Poyraz Karayel 62. bölümde neler olacak, Poyraz Karayel 62. bölüm videoları, Poyraz Karayel 62. bölüm ne zaman, Poyraz Karayel 62. bölüm hangi kanalda, Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman, Poyraz Karayel yeni sezon h, Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 62. Bölüm Fragmanı özeti