facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel'in 3. yeni sezonda 66. bölüm fragmanı yayınlandı. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi her çarşamba akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Sinan'la birlikte kaçmaya karar veren Poyraz İsa'nın başına gelenler sonrasında saldırının izini sürmeye çalışacaktır. Umman ailesi İsa'nın başına gelenler yüzünden kahrolurken Poyraz'ın Bahri ile yüzleşme vakti gelir. Sayguner ailesinde yaşanacak gelişmeler ise Ayşegül'ün sürpriz bir karar almasına sebep olur.


Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel fragman, Poyraz Karayel yeni sezon fragmanı, Poyraz Karayel 3. sezon fragmanı, Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 66. Bölüm Fragmanı özeti