facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel'in 3. yeni sezonda 67. bölüm fragmanı yayınlandı. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi her çarşamba akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Poyraz gizli kimliğiyle Sayguner evindeki görevine başlar. Bu durumdan Ayşegül kadar Bahri'de hoşlanmaz. Poyraz'ın kendisinden habersiz bir iş çevirdiğini düşünen Bahri neler çevirdiğini öğrenmek için harekete geçer.


Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 67. Bölüm 2. Fragmanı özeti