facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel'in 3. yeni sezonda 68. bölüm fragmanı yayınlandı. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi her çarşamba akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Poyraz tanık olduğu gazeteci cinayetinin ardından Ayşegül'ün yanına gider. Ayşegül Poyraz'ın Çınar'la ilgili söylediklerine inanmaz. Meltem'i kurtaran Zülfikar Umman'ın evine gelen polislerden kurtulmaya daha sonra da kalacak bir yer bulmaya çalışır.


Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 68. Bölüm 2. Fragmanı özeti