facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel'in 3. yeni sezonda 70. bölüm fragmanı yayınlandı. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi her çarşamba akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Ayşegül'ün ölmesi için emir veren Yavuz büyük bir planla oyun oynamıştır. Ayşegül asansörde ölüm kalım savaşı verirken Poyraz son anda kurtarır. Poyraz Yavuz'un yakasına yapışır.


Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel fragman, Poyraz Karayel yeni sezon fragmanı, Poyraz Karayel 3. sezon fragmanı, Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı özeti