facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel'in 3. yeni sezonda 71. bölüm fragmanı yayınlandı. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi her çarşamba akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Yavuz'un ölümüyle birlikte artık o evde bir işi kalmadığını düşünen Poyraz Eda'nın asıl görevin Kerem olduğunu belirtmesiyle tekrar görev hız kazanır. Ayşegül'ün de artık o evde kalmaya tahammülü yoktur. Bahri duruma el koyar ve kızını oradan çekip alır. 


Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel fragman, Poyraz Karayel yeni sezon fragmanı, Poyraz Karayel 3. sezon fragmanı, Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 72. Bölüm Fragmanı özeti