facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel'in 3. yeni sezonda 75. bölüm fragmanı yayınlandı. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi her çarşamba akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Poyraz aradıkları kişinin Nevra olduğunu öğrendiğinde ajanlıktan istifa eder. Poyraz, Ayşegül ve Sinan yeni bir hayata yelken açmak için hazırlanırken İsa'nın Taşkafa ile ilgili öğrendiği bilgi Poyrazların hayatını da etkiler. Çınar kendisine ihanet eden Ayşegül'ü öldürecek mi?


Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel fragman, Poyraz Karayel yeni sezon fragmanı, Poyraz Karayel 3. sezon fragmanı, Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı özeti