facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı 15 Şubat Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel'in 80. bölüm fragmanı yayınlandı. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı Poyraz Karayel her çarşamba akşamı Kanal D'de yayınlanmaya devam ediyor. Poyraz Karayel yeni bölümü ile 15 Şubat 2017 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında olacak. Poyaz çok tehlikeli bir hamle yapar bu hamlenin sonucu ağır olacaktır tabikide bedelini Sinan'la ödemek üzeredir. Yoğun bakıma kaldırılan Sinan yaşayacak mı? Çınar annesi hakkında kabul edilemez bilgiler edinir. Çınar'ın Nevra'dan alacağı intikam acımasız olacaktır.


Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı 15 şubat Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Poyraz Karayel 80 şubat fragmanı,Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı, Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Poyraz Karayel 80. Bölüm 2. Fragmanı özeti