facebook twitter Google Plus
Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel'in 82. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı Poyraz Karayel her çarşamba akşamı Kanal D'de yayınlanmaya devam ediyor. Poyraz Karayel yeni bölümü ile 1 mart 2017 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında olacak. Girişim'in tuzağına düşen Poyraz ve arkadaşları bu defa tehlikeli bir adım atmışlardır. Neyse ki beklenmedik bir yardım eli onları kurtarır. Nevra Poyraz'ı teslim edeceğine Girişim'e söz verir.


Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Poyraz Karayel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final Yorumları (0)
Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final ne zaman yayınlanacak, Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final hangi gün yayınlanacak, Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final hangi kanalda, Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final saat kaçta, Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final neler olacak, Poyraz Karayel 82. Bölüm 3. Fragmanı Final özeti